Náš název - trocha historie

Vyslovíme-li slovo „NÁZEV“, zjistíme, že je to celkem jednoduché slovo tvořené dvěma slabikami a pěti písmeny. A jako jednoduchá záležitost se též zdá vymyslet název firmy. Když se začnete radit s kamarádem Googlem, hbitě vychrlí nespočetné množství rad, kterých je třeba se držet, aby byl název dobrý a dokázal divy. Sedíte, hlavou Vám běhají klíčová slova jako jednoduchost, srozumitelnost, vyslovitelnost, zapamatovatelnost … , před Vámi stále prázdný papír. Najednou nezbývá nic jiného, než vsadit na zdravý rozum…

„NÁZEV“ … jednoduché slovo, od kterého se vše odvíjí! A na našem začátku byla touha podělit se o naše dovednosti a naši zručnost. Známe ty správné triky „jak na interiér“, abyste se doma cítili příjemně, pohodlně, hvězdně. Prostě tak, jako byste měli na sobě své nejoblíbenější triko.
Víme jak vše poskládat, aby to mělo svou funkci a smysl, jak místnost opticky zvětšit nebo snížit nebo jak navrhnout obývák, aby se Vám v něm s lehkostí odpočívalo na pohovce. A když se spolu dopracujeme k tomu, že Váš interiér oblečeme do nového a všechno perfektně sedí, tak to je pro DESIGN V TRIKU to správné šití na míru.


Jak bude probíhat naše spolupráce?

ZAHÁJENÍ PROJEKTU

  • Úvodní schůzka: získáváme informace o rozsahu projektu, Vašich očekáváních a požadavcích, co je pro Vás důležité a jak projekt zrealizovat, aby Váš prostor co nejlépe vyhovoval Vašemu životnímu stylu, vkusu a rozpočtu. Domluvíme časový harmonogram, provedeme zaměření řešeného prostoru. Na první schůzku doporučujeme přinést veškeré podklady jako půdorysy, fotografie a třeba také inspirativní obrázky, které Vás oslovily. 
  • Cenová nabídka: předložíme Vám návrh smlouvy o realizaci projektu, včetně rozsahu našich služeb a cen za ně.

KONCEPT DESIGNOVÉHO NÁVRHU

  • Po uzavření smlouvy začínáme vytvářet první designovou studii: dispoziční řešení/půdorysy, schéma barev, možnosti použitých materiálů a povrchů, osvětlení, výběr nábytku, okenního stínění a návrhy atypického vybavení/vybavení na míru.

PŘEDLOŽENÍ A SCHVÁLENÍ KONCEPTU NÁVRHU

  • Předložíme Vám koncept návrhu a požádáme o zpětnou vazbu a schválení. Předložíme Vám kombinaci výkresů, vzorků látek, tapet a další vizuální pomůcky pro plné porozumění návrhu. Rovněž Vám předložíme ceny zboží a řemeslných služeb. Při této prezentaci by měli být přítomny všichni, kteří budou v souvislosti s projektem o něčem rozhodovat.

VYPRACOVÁNÍ KONEČNÉ VERZE NÁVRHU

  • Poté, co schválíte koncept návrhu, vytvoříme a předáme Vám finální návrh. 

REALIZACE PROJEKTU

  • Tato etapa je realizována pouze na Vaše přání.

FINÁLNÍ ÚPRAVY A PORADENSTVÍ

  • Pokud jste si interiér realizovali dle našeho návrhu sami, můžete využít našich služeb“ Finální úpravy a poradenství“. Službu poskytujeme ve chvíli, kdy máte doručeno veškeré vybavení.
  • Pomůžeme Vám se správným rozmístěním vybavení, včetně obrazů a drobných dekorací, tak aby Váš interiér získal požadovanou atmosféru.

Zanechte nám vzkaz

© 2016 - 2023 detriko | realizace 3Nicom websolutions s.r.o. | design TAGADesign