Ceník

Návrhy bytových interiérů

Cena návrhu interiéru jedné místnosti je od 6.000,- Kč. Cena je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce a složitosti interiéru. Po detailním seznámením se s prostorem Vám připravíme prvotní návrh Vašeho interiéru. V ceně je zahrnuto:
  • osobní schůzky (nejčastěji 2 až 3)
  • návrh dispozičního řešení
  • 3D vizualizace
  • celkový koncept (barevné, materiálové, stylové a produktové řešení prostoru)
  • „nákupní seznam“ (rozpočet realizace předloženého návrhu a Vámi vybrané varianty)
  • rozkresy nábytku na míru (možnost zajištění výroby)
Pro obě strany je přínosné, pokud je prezentace zpracovaného návrhu osobní a za účasti všech, kteří budou v novém interiéru žít nebo se budou na jeho realizaci podílet. Představíme Vám navržený koncept a Vy můžete ihned reagovat na to, co vidíte a slyšíte. Pro podporu představy, jak bude Váš nový interiér vypadat, mohou přispět i vzorky zvolených materiálů či barev, které pro Vás budeme mít připraveny.

Realizace bytových interiérů

Od návrhu k realitě bývá někdy ještě hodně daleko. Pokud se domluvíme, rády Vám pomůže s realizací tak, aby Váš prostor vypadal přesně jako odsouhlasený návrh. Máme rády vše pod kontrolou, spolupracujeme s prověřenými dodavatelskými firmami, díky přímému kontaktu s realizačními a dodavatelskými firmami můžeme rychle řešit jakékoli dotazy a nepředvídané situace. Vám to ušetří čas, energii, někdy i nervy a případné neočekávané výdaje. Cena je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce. Máte-li své prověřené dodavatele, můžeme být v kontaktu s nimi nebo se s nimi setkat na začátku, v průběhu a na konci celé realizace (forma autorských návštěv). Cena autorské návštěvy je 690,- Kč/hodinu.

Redesign stávajícího interiéru

Cena redesignu interiéru jedné místnosti je od 1.900,- Kč. Cena je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce. Jednorázové konzultace a poradenství Formou konzultačních schůzek Vám můžeme poradit s Vaším projektem. Navrhneme jednotlivé prvky dle požadovaného stylu, kombinaci barev, materiálů a doplňků. Rády Vám poradíme, kde jednotlivé prvky koupit. Jako placenou konzultaci bereme i úvodní schůzku. Pokud se domluvíme na spolupráci, bude tato částka odečtena z celkové ceny zakázky. Je to z důvodu ochrany našeho času. Všechny tipy, informace a doporučení, které Vám během první schůzky předáme, vychází z naší praxe, zkušeností a studia a už i ty Vám mohou hodně pomoci. Cena konzultace je 1.500,- Kč/hodinu.

Návrhy komerčních prostor

Cena je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce a složitosti prostoru.

Home Staging

Cena konzultační schůzky na Home Staging pro byt je 1.500,- Kč/hodinu (základní Home Stagingová konzultace je nejčastěji v rozsahu 2 hodin).
Cena konzultační schůzky na Home Staging pro dům je 2.000,- Kč/hodinu.

Cena realizace Home Stagingu je stanovena individuálně dle rozsahu naší práce (realizace může být dokončena i v jiný den, než proběhla konzultace), složitosti (stěhování nábytku, dodání potřebného vybavení) a zapůjčení předmětů, dekorací nebo nábytku (záleží na délce výpůjčky a hodnotě zapůjčených předmětů).

Cena za poskytnutí služby Home Staging On-Line je pro byt 1.500,- Kč a pro dům 2.000,- Kč. Výstupem je základní doporučení změn a úprav, které nemovitost zatraktivní a připraví pro kvalitní prezentaci na trhu.

Zanechte nám vzkaz

© 2016 - 2023 detriko | realizace 3Nicom websolutions s.r.o. | design TAGADesign